Nabídka terénních služeb CPOS Města Touškov

Typ: ostatní
Potřebujete Vy nebo někdo z Vašich blízkých pomoci s běžným úklidem, přípravou jídla, nákupem nebo elektronickým receptem?
Potřebujete Vy nebo někdo z Vašich blízkých dovézt oběd?
Potřebujete Vy nebo někdo z Vašich blízkých pomoci s běžným úklidem, přípravou jídla, nákupem nebo elektronickým receptem?

Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Města Touškov je zde pro Vás.

Služby jsou zpoplatněny částkou 2,2 Kč/minutu, kdy se klientům účtuje pouze skutečný čas. Běžný úklid/příprava jídla/vyřízení nákupu Vás vyjde na zhruba 33 Kč; vyřízení e-receptu, vyzvednutí a donesení léků Vás vyjde na zhruba 22 Kč.

Potřebujete Vy nebo někdo z Vašich blízkých dovézt oběd?

Služba dovážky oběda je zpoplatněna (30 Kč dovoz nebo donáška jídla, 68 Kč oběd).

V případě Vašeho zájmu o některou z nabízených služeb volejte na tel.: 728 764 444. Pokud potřebujete pomoci ve více oblastech péče o vlastní osobu, koordinátorka střediska Vás podpoří při vyplnění žádosti o příspěvek na péči.

Vytvořeno: 24. 3. 2020
Poslední aktualizace: 24. 3. 2020 09:37