TJ Tlučná

Asociace sportu pro všechny uspořádala 2. ročník „Memoriálu Václava Kouřila“. V tělocvičně soupeřili v gymnastice žáci a žačky. Přijeli mladí gymnasté z Nýřan, Chrástu a Zruče a doplnili počet závodníků na 47, povzbudit je přišlo asi 150 diváků. Z našich stály na nejvyšším stupínku Kvasnička a Kasalová. V družstvech zvítězili naši kluci i děvčata.

V tělocvičně se také konal turnaj starých pánů v sálové kopané. Zvítězilo zaslouženě mužstvo FC Plzeň před našimi a Postřekovem. Všechny zápasy rozhodoval bývalý tlučenský rozhodčí pan František Modrý.

Na podzim se konal díky obětavému sportovci Mírovi Faitovi již XXIII. ročník „Lesního krosu“ za hojného počtu startujících i diváků.

Podlahu v tělocvičně napadla dřevomorka. Začala celková rekonstrukce podlahy, šaten a sprch. Provoz tělocvičny stál obec ročně asi 350 000 Kč.