Obec Tlučná
TlučnáOficiální stránky obce
rozšířené vyhledávání

TJ Tlučná

Oddíl aerobiku cvičil pravidelně v tělocvičně a je třeba ocenit cvičitelky za jejich péči o sportovní činnost dětí. Za jejich odborného vedení dosáhla děvčata dalších výborných výsledků.

Oddíl sportovní gymnastiky se pilně připravoval na 8. ročník gymnastického „Memoriálu Václava Kouřila“, který se konal jako regionální soutěž. V různých kategoriích se naše gymnastky umisťovaly na medailových pozicích.

Cvičení rodičů s dětmi získávalo čím dál větší oblibu, rodiče i děti se velmi dobře bavili. Všichni cvičící si protáhli tělo a děti od útlého věku poznávaly radost ze sportování.

Letos se už „Lesní kros“ nekonal. Velká škoda.

Florbalové „A“ družstvo skončilo ve 2. Bohemia lize na 5. místě a jen těsně jim unikla baráž o postup do 1. ligy. „B“ tým skončil ve 3. lize šestý.

Pod vedením paní Vlasty Růžičkové (Kesegové) hrála florbal dvě žákovská družstva v dětské lize. Začala trénovat i děvčata pod vedením trenéra Ondry Kesega a po podzimních kolech skončila na pěkném 3. místě v regionální lize.

10. dubna uspořádali florbalisté 2. ročník „Velikonočního turnaje“. Mezi osmi vyrovnanými týmy skončili naši na pěkném druhém místě za vítěznou ZŠ Dobřany.