TJ Tlučná

ASPV (asociace sporu pro všechny) uspořádala 3. ročník malých gymnastů „Memoriál Václava Kouřila“.

Aerobik pro ženy se datoval od r. 1996 a stále ho se zálibou cvičily skupiny žen. Letos zahájil aerobik cvičení od září pro školní děti se cvičitelkou Miluší Petrákovou.

Na podzimním Master Class v Plzni nás velmi dobře reprezentovala Adéla Nocarová ze 3. třídy.

11. září se konal tradiční XXIV. ročník „Lesního krosu“. Hlavním pořadatelem zůstal obětavý pan Míra Fait. Zahajovali jako vždy ti nejmenší v několika kategoriích a do hlavního závodu nastoupilo 31 závodníků-mužů a pět žen. Rozhodčí naši i nýřanští se osvědčili a také hasiči svými vysílačkami udržovali spojení s pořadateli na startu i v cíli.