Škola

Do základní školy chodilo 186 žáků, nejpočetnější 2. třída měla 29 žáků a nejmenší počet měla 6. třída s 12 žáky.

Kroniku školní pan ředitel stále nevedl, zprávy převzaty z kroniky obecní: K zápisu přišlo s rodiči 29 budoucích prvňáčků.

O hlavních prázdninách rozsáhle upraveny učebny chemie a fyziky.

2. třída absolvovala předplavecký výcvik v plzeňském bazénu na Slovanech.

Pro žáky 7. třídy zorganizován lyžařský výcvikový kurz v Železné Rudě na Šumavě. Doprovodem se stali lyžařští instruktoři Bohuslav Smolek, Jaroslava Smolková a Marcela Vlasáková.

Povinnou školní docházku splnilo 17 žáků, kteří se rozloučili se školou veselým setkáním s učiteli a radními na OÚ.

Od září se začalo s vyučováním povinného anglického jazyka, který vyučovala paní učitelka Markéta Skoupá. Výuka začínala ve 3. třídě.

Děti z mateřské školy vystupovaly na mnoha akcích s písněmi, tanečky i recitací.

Vyřazení starších dětí z mateřské školy proběhlo pohádkovým způsobem, když 19 dětí pokleklo před krále a královnu, dostaly od nich šerpy a byly přijaty za školáky.

Rozloučení se starým rokem se uskutečnilo u tradičního vánočního stromku na školním hřišti za zpěvu koled. Se souborem paní učitelky Bittenglové zpívali snad všichni přítomní občané.