Junák

Středisko „Krokodýl“ vedl Michal Basl, mělo čtyři oddíly chlapecké a tři oddíly dívčí. Po celý rok se konaly pravidelné schůzky a pořádaly se zajímavé akce: víkendová výprava do Filipovy Huti, další víkendová výprava k Českému Krumlovu, Drakiáda, Maškarní rej v sokolovně ve Škvrňanech apod.

Pravidelně se konaly výlety na hrad Buben, Hracholuskou přehradu, Po stopách krve, Den sesterství atd.

Oblíbený letní stanový junácký tábor byl opět postaven v Rozněvicích u Pernarce, letos proběhl „V království neznámého krále a královny“.

U příležitosti 70. výročí úmrtí T. G. Masaryka  se v září na Masarykově náměstí v Plzni konal vzpomínkový akt. Magistrát města Plzně požádal skauty o spolupráci a tlučenští junáci Takáč, Václavová, Fína a Rybková byli u toho.

I letos přinesli junáci Betlémský plamínek do místní kaple. Přicházejícím občanům, kteří si přišli pro plamínek, zpívali vánoční koledy.