Kopaná

Fotbalisté oslavili již 85. výročí založení tlučenské kopané.

Došlo k mnoha personálním změnám. Předsedou zvolen Pavel Hajšman,  trenérem „A“ mužstva se stal Stanislav Kamarýt, který vystřídal Míru Vašáka, vynikajícího hráče a dlouholetého trenéra s mnoha zkušenostmi i z ligového fotbalu. „B“ mužstavo převzal Libor Hnát, o dorost se staral Jan Rozkovec a žáky si vzali na starost Pavel Mudra s Luďkem Reisem, nejmladší žáky seznamovali s fotbalem Jára Končel a Standa Homolka. Oddíl kopané měl 60 mužů, 60 mládežníků a 13 nejmenších žáčků.

V druhé polovině ledna se konal turnaj v sálové kopané starých gard. Utkalo se šest mužstev. Nejlepším hráčem vyhodnocen Vladimír Kouřil. Ve dnech 26.–27. května se uskutečnil mezinárodní „Bohemia Cup“ starších žáků z Čech, Moravy a Belgie. Zvítězilo družstvo Vejprnic a naši skončili třetí.

Po několikaletém působení „A“ mužstva v I. A třídě nastalo obrovské zklamání ze sestupu do I. B třídy. Těžko nesli fanouškové takové zklamání.

Pohlednější fotbal předváděli dorostenci, kteří z podzimního posledního místa se dostali na slušné 6. místo. Nejúspěšnějšími fotbalisty stále zůstávali naši minižáci, kteří ve své soutěži obsadili 2. místo.