TlučnáOficiální stránky obce
rozšířené vyhledávání

TJ Tlučná

Aerobik vedly Miluše Petráková a Vendula Křížová. Tento rok si aerobičky připsaly několik úspěchů. Dominika Volfová se dostala až na přebory do Prahy jako Miss Aerobik. Na Master Class v Plzni se probojovala do první dvacítky tři naše děvčata: Iveta Kasalová, Michaela Kuželová a Adéla Nocarová.

21. dubna uspořádaly tlučenské ženy Master Class a zvítězila naše Iveta Kasalová a Miss diváků se ve svých kategoriích staly Michaela Rybková, Adéla Nocarová a Anna Stahlová.

12. prosince uspořádán pro veřejnost Aerobik show v maskách. Děti rády předvedly své pečlivě připravené sestavy. Hodnotily se tentokrát masky a nejzajímavější masku (klauna) si připravila Aneta Vašáková.

Florbalisté se v březnu zúčastnili bodovacích turnajů v Praze a dvakrát obsadili pěkné druhé místo.

7. dubna se uskutečnil historicky první florbalový turnaj v tlučenské tělocvičně. Turnaje se zúčastnilo sedm žákovských družstev a naše dvě družstva obsadila 3. a 4. místo.

Trénovalo se 2x týdně za účasti 18 chlapců a jedné dívky.

Gymnasté i gymnastky se letos poprvé představili 24. března v naší tělocvičně za účasti 41 dětí. Nejlepší z našich: Tomáš Michálek, Iveta Kasalová a Kateřina Kůsová.

Dubnových závodů v Plzni se zúčastnilo našich 15 závodnic. Celoroční píli předvedly na svém vystoupení na „Dětském dnu“. Zakončení sezóny se konalo za slunečného počasí na školním hřišti.

Na soutěži v Nýřanech si  nejlépe vedla Iveta Kasalová.

Na gymnastiku docházelo 36 dětí a vedly je Jana Volfová, Jaroslava Lišková, Jana Janečková, Hana Menclová, Iveta Zelenková a Václav Kvasnička.

Dlouholetá tradice Lesního krosu nebyla pochopitelně porušena ani letos, kdy se běžel 9. září XXVI. ročník. Mírovi Faitovi patřil velký dík za organizaci tohoto běhu. Pomohli mu členové Atletclubu Nýřany s měřením časů, pořadatelskou službu konala TJ Tlučná, podporu měl u OÚ a ceny zajistilo 28 sponzorů, administrativně pomáhal Jan Mitrenka. Na start se postupně, podle kategorií, postavilo 124 dětí a do hlavního závodu  na 10 km vyběhlo 33 mužů. Zvítězil Jiří Voják z Domažlic. Ženskou kategorii vyhrála ze 13 závodnic Pavla Havlová z Olympu Praha. Pro každého závodníka připraveno v cíli občerstvení, pro vítěze zajímavé ceny a pro diváky nechyběla ani tombola. Kros se stal  největší sportovní akcí roku za velké účasti běžců i diváků.