Hasiči

Zásahová jednotka vyjela k prvnímu požáru již 1. ledna v 7.30 hod. Likvidovali požár dvojgaráže v rodinném domku. 5. ledna asistovala jednotka u havárie hlavního vodovodního potrubí. Vodárna musela zastavit vodu pro celou obec. Koncem ledna zásahová jednotka odjela na prověrku do Plzně-Košutky, kde se členové procvičili v práci s dýchacími přístroji. V dubnu vyzvala siréna zásahovou jednotku hasit požár lesního porostu v lokalitě V Rybníčkách pod koupalištěm.

Výbor rozhodl uspořádat v červnu pro nejmenší hasiče „Hasičský víkend“.

2. července jednotka zasahovala v podniku v Nýřanech při požáru nákladního automobilu Iveco. Podobný případ řešila 1. listopadu V Rybníčkách, kdy hasila osobní automobil u č. p. 384.

Na prosincové valné hromadě si zhodnotili uplynulý rok a zvolili si nový výbor. Za činnost ve sboru vyznamenáni S. Volf, M. Špachman, P. Špachman a J. Lukšík. Za práci v okrsku získali ocenění skleněnou hasičskou přilbou V. Filipová a J. Filip.

Na 10. prosince vyhlásila rozhlasová stanice Frekvence 1 akci „Vypouštění balónků s přáním k Ježíškovi“. Moderátoři Frekvence 1 ohlásili start a děti, shromážděné u hasičské zbrojnice, vypustily 170 balónků. Akce to byla zajímavá a všem, hlavně ale dětem, se velmi líbila.