Škola

Základní školu navštěvovalo 180 žáků s průměrem na třídu 18 žáků. Nejméně žáků měly 8. a 9. třída (po 10).

Pan ředitel školy školní kroniku nepsal. Vybráno z kroniky obce: Učitelský sbor doznal jedné změny, když do důchodu odešla paní učitelka Holubová. Ředitelem zůstal pan Karel Rada a zástupkyní paní Jana Kopřivová.

O letních prázdninách se dočkala malá školní budova výměny oken.

25 prvňáčků s rodiči i prarodiči, všechny žáky i pracovníky školy přivítal na zahájení školního roku ředitel školy.

Počátkem prosince kvůli virovým onemocněním zůstávalo doma tolik dětí, že před Vánocemi vyhlásil ředitel školy, po konzultaci z hygienickou stanicí v Plzni, prázdninový týden od 17. do 22. prosince. Vzhledem k této situaci se letos neuskutečnilo ani „Zpívání u stromečku“.

MŠ zahajovala celodenní provoz od 6.30 hod. a v 8 hodin se budova zamkla. V 9 hodin děti dostaly svačinu a od 11.30 se podával oběd. Dopoledne se chodilo na procházky nebo na dětské hřiště. Některé děti odcházely po obědě domů, zbývající odpočívaly. Odpoledne si děti hrály a postupně s rodiči odcházely. Provoz skončil v 16.00 hodin. Ve čtyřech třídách si hrálo a vzdělávalo se 81 dětí s učitelkami Müllerovou, Haškovou, Vašákovou, Liškovou, Vítkovou a Němečkovou.

Tým kuchařek denně uvařil v moderně vybavené kuchyni jídlo pro děti, žáky, učitele i pro veřejnost. Obědy sestávaly z polévky, hlavního jídla, dezertu a nápoje a vydávaly se na elektronické čipy. Cena pro děti MŠ  23–30 Kč, ZŠ 19–24 Kč (bez svačiny), veřejnost 43 Kč.