Kopaná

V oddílech se oživila činnost dost významně. U „A“ mužstva skončil trenér Stanislav Kamarýt a vedoucí mužstva Vladimír Kouřil. Trenérský post převzal Libor Hnát s asistentem Stanislavem Homolkou, vedoucím mužstva se stal Slavomír Hrabák. Odpovědnost za „B“ mužstvo přijali K. Hrách a J. Lavička. Odchodem Mirky Troubilové a Vaška Troubila se oddílový výbor zmenšil na pouhé čtyři osoby. S koncem roku ukončil svoji dlouholetou službu tlučenskému fotbalu velice obětavý správce fotbalového areálu pan Miroslav Diviš.

„A“ mužstvo obsadilo v I. B třídě skupiny C až 6. místo. „B“ mužstvo devátým místem uhájilo setrvání v okresním přeboru. Dorostenci obsadili 2. místo, starší žáci 9. místo a minižáci 4. místo.

Založen žákovský turnaj „Memoriál Jana Tauše“. 1. ročníku se zúčastnila čtyři družstva. Nejlépe si vedlo družstvo z německého Norimberku. Turnaj sponzorovala firma Honzova bratra Jaroslava Tauše MDS Engineering.